Search

Bildirim

⭐ Pro versiyonu ücretsiz kullanmak için ücretsiz kodları almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret et.  📞😇👉Ücretsiz Pro Şaka Kodları 1. Bölümü


⭐ ÇITÇIT BALON

Yeni ÜCRETSİZ oyunumuz:
Oyun hakkında detaylı bilgiler icin tıklayın


Pro versiyonu  bedava kullanmak için yapman gereken bir adet video çekmek ve YouTube'da yayınlamak. Hepsi bu 😃 Detaylar için tıklayınız

⭐ Diğer Haberler
Telefon Şakası Taktikleri Yayında  Yeni

⭐  Geçmiş Etkinlikler
--------------------------------------
Free uygulamamızdaki tüm Mod'lar ücretsiz artık 😂 Güle güle kullanın 😇 👍 
⭐  *Reklamsız kullan Eklendi  ₺0,99 

         Yeni ürün yaptık 👈😇 

*Kasımda Şaka Başkadır  %30 
         Pro Versiyon İndirimi👈😇
 73 ülkede 17 Kas 2017 - 24 Kas 2017 tarihleri arasında ⭐
⭐  *Mafya Modu Eklendi  ₺1.99 
         Yeni Mod yaptık. s 👈😇 
 ⭐ 
*Kayıp Telefon ve Dede Modları   👈😇
         %50 indirim  tam %50 indirimi  YILBAŞINA   kadar uzatıldı!
31 Aralık 2017⭐

5-12 Ekim %50 İNDİRİM yaptık 

-Şu an güncel bir indirim-kampanya-promosyon yok)

*Zafer Bayramı ve Mutlu Türkiye için Gülümse Kampanyası

 ZaferBayrami2017%50 indirim için Tıklayın👈


⭐ 

ŞOK Facebook Kampanyası: Telefon Şakası PRO Bedava 

 telefon-sakasi-facebook-promosyonu
Promosyonu Şartlar için Tıklayın👈


⭐ 

:( Kaçırılmış Fırsatlar  

* NEŞELİ BİR TÜRKİYE UMUDUYLA (15 Temmuz Anısına)  %50 indirim için  Tıklayın👌 Not: Yeni fırsatlar uygulamada bildirim olarak size hatırlatılacaktır.


Bilgi:   

1- Uygulama İndirimleri ve ücretsiz promosyonlar için geçerlidir. 
(Yalnızca Telefon Şakası Pro için geçerlidir )
2- Telefon Şakası Pro versiyonu satın almadan elde etmek için bazı adımlar içerir. (örneğin facebook üzerinde paylaşmak gibi. Detaylar kampanyaya göre değişecektir)
Fırsat özelliği için çok düşünüp taşındık asıl amacımız para kazanmak değil o yüzden marketteki şaka uygulamaları toplamı kadar neredeyse ücretsiz mod sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Dinozor Apps olarak yapabildiğimiz kadar indirimli ürün avantajları ile sizleri eğlenceli anlarla yaşatmak amacındayız. Siz ne kadar neşeli olursanız dünya o kadar güzel olacak. Yağcılık değil bu gerçek siz mutlu olun o zaman uygulamayı daha çok kullanırsınız. Hatta siz bizi motive ettiğinizin farkında bile değilsiniz. Marketteki her youm bizleri daha fazla eğlenceli ve faydalı uygulamalar yapmaya teşvik etti ve ediyor da. Bilenler bilir ki daha önce biz sadece tek sesli bir mod ile başladık ve sizlerin desteği ile ki bu sadece bir market eleştirisi veya teşekkürü idi. İşte biz sözlerinizi dikkate alarak daha fazla modu yarattık yine sizler için. Aslında siz ne ektiyseniz şu an onu biçiyorsunuz. 

Neden Paralı Modlar ve Paralı Uygulama var? 

Çok basit biz de sizler gibi kahve içiyoruz :D 
Bunu uzun uzun yazmak yerine ürün satın aldığınzda neler oluyor sorusunu sormanızı umut ediyoruz. Biz sizden aldığımızı yine size hizmet etmek için kullanıyoruz. Emin olun. Sıfırdan başladık siz bizi bu seviyeye çıkardınız. O yüzden hepinize topluca ve tek tek teşekkür ederiz. Teşekkür ederiz.

Ücretsiz Ürünler Olacak mı?
Evet olacak. ama bunu kestirmek zor. Özel anları seçtiğimizi bilmenizi isteriz(sürpriz:)
Bazı arkadaşlarımız satın alamıyor görüyoruz onlar için zaman zaman tamamen bedava hizmetler sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Biriken Ücretsiz uygulama istekleriniz için bize bu sayfanın altına dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.  İsteklerinizi dikkate aldık bundan sonra da alacağız.İndirimli ürünler olacak mı?
Her zaman indirimli bir ürün sunma gayesi neredeyse temel amaçlarımız arasında. Bir ürünü gerçek fiyatının altında almanın verdiği hazzı size sürekli yaşatacağız. Biz indirim yaptığımızda sizden daha fazla mutlu oluyoruz. Neredeyse her ay bir indirim yaptık. Hatta bazen Google Play kuralları sınırlı bir sistem olduğu için bir ay içinde ikinci bir indirim yapamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz.Aşağıdaki alanlarda Daha önce sizler için yaptığımız indirimleri görebilirsiniz. Hatta dilerseniz bir indirim talebinde bulunmak için bu sayfanın altındaki yorum alanlarını kullanabilirsiniz. Her yorumunun sms gibi telefonumuza ulaşıyor ve okuyoruz. Çok vaktimizi alsa bile. Biz yaşayan bir yapı kurmak istiyoruz. Bizi sizler daha iyi yerlere getirdiniz ve gelecekte sizlere daha iyi hizmetler yapmamız da yine sizlerin destekleri ile olacak.

Tüm ücretsiz ürün dağıtımları ve indirimleri yapıyorsak bunu sizler desteklediğiniz için. Sonsuz Teşekkürler
Dinozor Apps

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder