Search

Java Ders


Acemiler için Temel Java Programlama Dersleri

Java derslerine hazırlık aşamamız aşağıdaki üç adımdan oluşmaktadır. Olaya yabancı olduğunuz için hazırladık.  

HAZIRLIK
1
2
2


 DERSLER

Java için temelleri çok aşağı seviyeden alıp Veri Tipi'nin doğuşuna kadar uzanan bir yazı dizisinin ilk giriş kısmı.
Evde sokakta telefonda bilgisayarda kullandığımız veri tipleri ile nihayet tanışıyorsunuz. Ve artık veri tipleri ile aktif çalışıyoruz. Örnekler olaylar ve  kişiler 5N bir K başlıyor... İşte veri tipleri. Tamam başlıyoruz :)
 Yakında...    (Çalışma  devam edecek. Bizi ziyaret edin..)

Dilerseniz Java Öğren adlı uygulamamızı da kullanabilirsiniz.
 Java Programlama Öğren ☕  

 Birinci dalga eğitim derlerimizi uygulama içinde, Basit adlı kategoride bulabilirsiniz. 
Java programlama dilini öğrenmenize yardım etmek için kaleme aldığımız bir dizi dersleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 
Çünkü Java bizce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Evet Java öğretirken sizi güldürmek ve anlatmak istiyoruz. Her dersi severek hazırladık.

 Bu dersleri aldıktan sonra java öğrenmiş olmayacaksınız evet ama sadeliğini görüp kod denizinde kulaç atmaya alışacaksınız ve şevkiniz kat kat artacak (: 10 kata kadar demek isterdim ama reklam olmasın şimdi :)

Java önemli bir dil eğer yazılım dünyası ile ilgilenmiyorsanız bu yazıyı okumak sizin için eğlenceli bir yazılım makalesi olacaktır ama gene de sizi yazılımcı yapmak adına bir adım atmış olabiliriz.
İyi eğlenceler ve iyi çalışmalar... :)

3 yorum:

 1. 15 tatilde bu işi çözmeye çalışıcam şu sınavlar bi biteydi neyse

  YanıtlaSil
 2. gece gündüz gözlerim ağrıyana kadar yazılımla, mühendislikle uğraşmak ve bir şeyler üretmek istiyorum fakat sınava çalışmaktan gerçekten zevk alarak yaptığım işlerle uğraşamıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayatın boyunca hep bir şeyleri yetiştirme telaşı olacak. Hayatını düzene sokman ve istediğin şeylere daha çok zaman ayırmak için, hayatını iyi programlaman gerek. Sınavlar geçecek. Yazılım hevesin artacaktır. Birazcık sabırla bekleyiş ile güzel günlere ulaşacaksın. Umarım insanlık için faydalı programlar üretirsin dünya daha doğal bir yer olarak kalır. Başarılar.

   Dinozor Apps

   Sil