Java Ders


Acemiler için Temel Java Programlama Dersleri

Java derslerine hazırlık aşamamız aşağıdaki üç adımdan oluşmaktadır. Olaya yabancı olduğunuz için hazırladık.  

HAZIRLIK
1
2
2


 DERSLER

Java için temelleri çok aşağı seviyeden alıp Veri Tipi'nin doğuşuna kadar uzanan bir yazı dizisinin ilk giriş kısmı.
Evde sokakta telefonda bilgisayarda kullandığımız veri tipleri ile nihayet tanışıyorsunuz. Ve artık veri tipleri ile aktif çalışıyoruz. Örnekler olaylar ve  kişiler 5N bir K başlıyor... İşte veri tipleri. Tamam başlıyoruz :)
 Yakında...    (Çalışma  devam edecek. Bizi ziyaret edin..)

Dilerseniz Java Öğren adlı uygulamamızı da kullanabilirsiniz.
 Java Programlama Öğren ☕  

 Birinci dalga eğitim derlerimizi uygulama içierisinde Basit adlı kategoride bulabilirsiniz. 
Java programlama dilini öğrenmenize yardım etmek için kaleme aldığımız bir dizi dersleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 
Çünkü Java bizce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Evet Java öğretirken sizi güldürmek ve anlatmak istiyoruz. Her dersi severek hazırladık.

 Bu dersleri aldıktan sonra java öğrenmiş olmayacaksınız evet ama sadeliğini görüp kod denizinde kulaç atmaya alışacaksınız ve şevkiniz kat kat artacak (: 10 kata kadar demek isterdim ama reklam olmasın şimdi :)

Java önemli bir dil eğer yazılım dünyası ile ilgilenmiyorsanız bu yazıyı okumak sizin için eğlenceli bir yazılım makalesi olacaktır ama gene de sizi yazılımcı yapmak adına bir adım atmış olabiliriz.
İyi eğlenceler ve iyi çalışmalar... :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Güncel

Sekreter Şakası için Taktikler

Telesekreter Şakası - Sekreter Şakası için Taktikler  Merhaba arkadaşlar Telefon şakası olarak kullanacağımız bu Sekreter şakası için bazı t...