Search

2 Haziran 2018 Cumartesi

Facebook Hesap İşlemleri : Facebook Şifresi Hatırlama - Facebook Hesap Silme Yardım

Facebook Hesap İşlemleri

Merhaba bu yazıda bir çok konuyu bir araya getirip tek çatı altında toplamaya karar verdik. Bugün bir kullanıcımız Play Store' da bize yazdığı öneri üzerine geliştirdik.

Başlıklar ve kısa içerikler aşağıdadır.

1* Facebook Hesabıma Güvenlik Nedeni ile ulaşamıyorum Sorunu ve Çözümü ! (Yıldızlı - Önemli + Denendi + Başarılı bir yöntemdir)

Daha önce tam dört kez başıma geldi. ikisinde hesaplarım kapandı.  Son ikisinde açıldı.
Facebook.com neden güvenlik nedeni ile hesabımızı alıyor? Bunun bir çok sebebi olabilir. Biz çözüme odaklanalım.2*  Facebook Şifremi Unuttum Sorunu ve Çözümü  - Şifre bulma yöntemleri


Hiç bir firma Facebook kadar yardımcı olmadı bugüne kadar.  Bir çok yolu var Facebook şifreniz olsun yada olmasın gene de bir yolu var hesabınızı alırsınız.

Çözümler:
1- Şifrenizi unuttuğunuzda facebook.com adresinde ve Facebook Mobil veya Facebook Lite uygulamasında Şifremi Unuttum yazan kısma dokunun / tıklayın. Sistem sizi yönlendirecek.


3*  Facebook Hesap  Kurtarma  ve Unutulan Şifreleri hatırlatma Yardımı + Başarılı yöntemler (iyilik olsun diye)

Facebook Hesap Yardım Sayfası adını verdiğimiz bu sayfada Facebook.com ile ilgili yaşadığınız hemen hemen tüm sorunları bir bir aydınlatmak için bir adım attık. Bu sayfadaki bilgiler güvenlik ve yararlılık esas alınarak net ve kesin çözüme odaklanmıştır.

4* Süper Şifre oluştur - Banka + Telefon- Sosyal Hesaplar  için kolay hatırla zor bulunabilir


Süper şifre hem kolay hatırlanır hem de bulunması neredeyse imkansızdır. Çünkü sizin hayal aleminizin zirvesinden yaratılıyor. Süper şifreyi makineler dahi olasılıklarla bulmakta çok zorlanır. Çünkü bilgiler arasındaki bağlar tamamen kişilere özeldir.

Süper şifreyi daha iyi anlamak için örnek verelim.

Her türlü facebook işlemleriniz için en büyük ayrdımcı kaynak facebook'un yardım sayfasıdır. Kısa sürede size bir çözüm sunucaklarına bir kuşkumuz yok. Doğru bağlantıdan doğru bir iletişim ile sorunlarınız mutlaka çözülecektir.

Facebook YARDIM sayfasını ziyaret edin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder