Search

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Terms & Privacy 🔑 Apps

PRIVACY POLICY


Hello, dear visitor. Welcome.

In this form, the Dinosaur Apps will be referred to as the "application".

We offer our application for free. While presenting this application, we respect your personal privacy. Your personal freedom is valuable to us. Therefore, we may collect minimum information by using some services to provide a better quality service.


This Privacy Policy is for the following Applications - DinozorApps


Delete Account

DATA COLLECTION

In this application, your phone, address, e-mail address or passwords will not be taken. We don't need that. If we need to, we'll ask for permission.

Some information may be used due to the services our business partners use. Our business partners can process and improve some of your information. The types of information used by our partners are described in detail on the websites.
These services include:

Google
Firebase
Fabric.io
Facebook

THIRD PARTY ADVERTISING

We are proud to offer a free ad-supported version of our application. In this free version, you can see the ad.
Please note that these ads may target your personal information. Our application does not share your IP address with your browsing history or other information advertisers. However, advertisers can collect specific information from you or your device while serving ads in this app, including your device's ad ID, IMEI, MAC address, and wireless carrier.

We may need some permissions so that my application can perform some tasks. These permissions can only be used when it is actually needed and because of the system requirement.

 For more information please visit services:

Fabric
Google
AdMob
FacebookCrashlyticsFirebase Analytics
DiNOZOR APPS

* * *

Türkçe

Merhaba sevgili ziyaretçimiz. Hoş geldiniz.
Bu forma, Dinozor Apps "uygulama"  olarak anılacaktır. 
Uygulamamızı ücretsiz olarak hizmetinize sunuyoruz. Bu uygulamayı sunarken, kişisel gizliliğine saygı duyuyoruz. Kişisel özgürlüğünüz bizim için değerlidir. Bu nedenle, daha kaliteli bir hizmet sunmamız için bazı hizmetler kullanarak asgari düzeyde bilgiler toplayabiliriz.

Bu Gizlilik Politikası, aşağıdaki uygulamalar ve web siteleri içindir:

DinozorApps

Delete Account
Tıraş Şakası


VERİ KOLEKSİYONUBu uygulamada, telefon, adres, e-posta adresi veya şifreleriniz alınmayacaktır. Buna gerek duymuyoruz. Gerek duyarsak, izin almak için sorarız.

İş ortaklarımızın kullandığı hizmetler nedeniyle bazı bilgiler kullanılabilir. İş ortaklarımız bilgilerinizin bazılarını işleyebilir ve geliştirebilir. Ortaklarımız tarafından kullanılan bilgi türleri web sitelerinde detaylı olarak açıklanmaktadır. 

Bu hizmetler şunları içerir

Google
Firebase
Fabric.io

Facebook


ÜÇÜNCÜ TARAFLI REKLAMUygulamamızın ücretsiz reklam destekli bir versiyonunu sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ücretsiz sürümde, reklam görebilirsiniz. 
Lütfen bu reklamların kişisel bilgilerinizi hedef alabileceğini unutmayın. Bizim uygulama IP adresinizi tarama geçmişinizle veya diğer bilgi reklam verenleri ile paylaşmaz. Ancak, reklam verenler, cihazınızın reklam kimliği, IMEI, MAC adresi ve kablosuz taşıyıcısı dahil olmak üzere bu uygulamadaki reklamları sunarken sizden veya cihazınızdan belirli bilgiler toplayabilir.

Uygulamamın bazı görevleri yerine getirmesi için bazı izinlere ihtiyacımız olabilir. Bu izinler yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda ve sistem zorunluluğu nedeniyle kullanılabilir.


Hizmetler

Fabric
Google
AdMob
FacebookCrashlyticsFirebase Analytics


DiNOZOR APPS

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder