Search

26 Mayıs 2018 Cumartesi

Dinozor APPS 🔑Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


 EN English

DinozorApps.com, bu uygulamayı hizmete sunarken, tüm kullanıcıların; gizlilik ve çevrim içi özgürlüğüne saygı duyar. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan yada asgari oranda gerekli ise,  kaliteli  hizmet vermeyi sağlamaya  yönelik olarak alabilir.

Hizmetlerimizin özü, Uygulamalarımız ile size hayatı kolaylaştırmak  ve eğlenceli hale getirmek için  içerikler oluşturmaktır. Bazı uygulamalarımız ile size vakit kazandırmaya çalışırken özellikle sosyal hesap silme uygulamalarımız.  Diğer bir desteğimiz ise sizlere eğlenceli vakit geçiren şakalar
üretmek ve yayınlamaktır.  Özellikle sosyal hesap silme uygulamalarımız ile sizler için açıklamalı Web linkleri sunmak ve hesaplarınızı silmenize yardımcı olmak ve takıldığınız noktalarda market bağlantısından bize ulaşan sorulara cevap vermektir.

BİLGİ TOPLAMA


Bu uygulama ile hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz olan e-posta ve şifre gibi kullanıcı bilgilerinizi asla görmeyiz ve almayız. Zaten uygulamada şifre ve kullanıcı girilecek alan yoktur. Bilgileriniz bu sebeple güvendedir. İş ortaklarımızın  kullandığı bazı servisler sebebi ile bazı bilgilerinizi işlemek ve bu uygulamayı daha da geliştirmemiz için işleyebilirler. 

Bu servisler kısaca şunlardır:   

Google Admob 
Firebase 
Fabric io 
Facebook     

ÜÇÜNCÜ PARTİ REKLAMCILIĞI   

Uygulamamızın ücretsiz, reklam destekli bir sürümünü sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ücretsiz sürümünde, reklam ortaklarımızın belirli uygulamaların veya web sitelerinin önüne yerleştirdiği bazı genel reklamlar görebilirsiniz. Bu reklamları kişisel bilgilerinize göre hedeflenebileceğini lütfen unutmayın.    Uygulamamız, IP adresinizi, tarama geçmişinizi veya diğer bilgileri reklam verenlerle paylaşmaz. Bununla birlikte, reklam verenler, cihazınızın reklam kimliği, IMEI, MAC adresi ve kablosuz taşıyıcı da dahil olmak üzere bu uygulamada reklam sunarken sizden veya cihazınızdan bağımsız olarak belirli bilgileri toplayabilir.


 Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:ŞARTLAR

Hizmetlerimizi Kullanma Hakkında.

Bu uygulamayı kullandığınızda aşağıdaki maddeleri de kabul etmiş olursunuz. Zaman zaman güncellenebileceği için tekrar ziyaret etmeniz yaralı olacaktır.

Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın.

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm yerel yasalara uymalısınız.

 Örneğin, Uygulamayı kullanırken diğer insanları rahatsız etmeye çalışmayın.  Uygulamayı kullandığınız sürece diğer insanların kişisel ve yasal haklarına saygı gösterin.

Şaka uygulamaları için: 
Bu bir şaka uygulamasıdır. Sadece iyi niyetle veya veya bilimsel çalışmalar için kullanın

Uygulamadaki herhangi bir içeriği kopyalamayın ve diğer site ve şahıslara dağıtmayın.

Uygulamayı kullandığınızda tüm sorumluluk size aittir. 

Bu şartlara uymayı kabul etmediğinizde hizmetimizi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Görüş ver önerileriniz varsa bu sayfanın altına yorum olarak yazabilir yada dinozorapps@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Eğlenceli günler dileriz. 


Dinozor Apps

2 yorum:

  1. Nedemek gizlilik politikası?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aslında dürüst bir hzimet vermekle ilgili bilgi vermekle ilgili bir yayındır. Uygulamaları kullandığınızda bilmeniz gerekenler yukarıda açıklandığı gibi açıkça yazılır. Böylece siz kullandığınız hizmetin sizi ne derece ilgilendirdiğini öğrenirsiniz. İzniniz olmadan size ait bilgiler kullanılmaz. Siz kabul edene kadar bilgileriniz paylaşılmaz. Gerçi biz yukarıdak tam olarak açıkladık. Lütfen inceleyin. Sevgilerle. 🦖 Dinozor Apps

      Sil