menu

Search

10 Mart 2018 Cumartesi

Şifremi Unuttum - Şifre Hatırlama Taktikleri - Şifre Bulucu

Dinozor apps,  şifrelerini unutan insanların sorununa çözüm bulmak için bu yazıyı oluşturdu. Hoş geldiniz, umarız faydalı olur.
Şifre kaybetmek ve unutmak doğal bir eylemdir. İhtiyaç duyulan anda bulamamak biraz stres yapar. Bu da doğal. Bir sakin ol dostum hey 😇

 Şifre Bulma Adımları

1- Sakin bir ortama girin, tüm ses ve düşüncelerden sıyrılmak için konsantre olun. 1-5 dakika kadar.2- Şimdi hesabı neden açtığınızı, düşünün. O tarihe gitmemiz gerekiyor çünkü. Kütüphaneye gidip o kitabı raflar arasında bulmak için, hafızamızda yüzüyoruz. Yanınızda kim vardiy? Kış mıydı? Ne diye açtım ki ben? gibi zihni kırbaçlayan sorular ile bir enerji bir titre ve kendine gel. .. olayı yaratıyoruz.

3. Hatırlama öncesi bir saat öncesinde sadece su için. Açsanız sakın şeker ekmek yemeyin  bulgur ve pilav da. İçki asla kahve ve çay da. Bunlar kontrolü elinizden alır. Su her hücreye oksijen taşır ve hafızaya iyi gelir.

Yukarıdaki taktikler ön hazırlık.
Aşağıdakiler yukarıdakilerden sonra yapılacak. Reçete bu 😇


Merhaba, unutukan şifreleri bulmak için, şifreleri bir yere not alın. Ve web sitesine girerken denediklerinizin üstünü çizin. Aklınıza ilk gelen şeye kadar yazın atlamayın.

Şifre hatırlama adımlarının hepsini deneyin. Facebook ve Telefon numarası ile deneyin varsa. Belki hesabı açarken birisi ile açmış olabilirsiniz. Deneyin

Ilgili web sitesinden yardım isteyin. Yardım sayfasından form doldurun yada eposta ile onlara durumu detaylıca anlatın. İnsanlar bu adımı genelde atlar. Oysa bu bir dilekçedir. insandan yardım istemektir.

Bu yazıyı insanlık yararına oluşturduk. Eğer senin de önerin varsa. Yorum alanına ekle. Senin adına bu yazının altına ekleriz seve seve. 

Dinozor Apps ❤ 


1 yorum: