Search

16 Aralık 2017 Cumartesi

Telesekreter Şakası - Kolay Kullanım Kılavuzu - Resimli anlatım


Telesekreter Şakası için Kolay Kullanım Kılavuzu 

 Resimli anlatım

Merhaba değerli Telesekreter Şakası severler, bu yazıda sizler kolay anlaşılır ve detaylı bir kullanma kılavuz hazırladık. Sıfırdan Telesekreter şakası nasıl yapılır  resimlerle adım adım anlatıyoruz.


Kulaklıklar ile bu işi yapmak için:
 Aklınıza gelen bir şey olursa yazının hemen altında yorum alanına uzun uzun yazabilirsiniz. 
 Telefonumuz açıkken uygulamaları açıyoruz. Ve uygulamalar arasından da Telesekreter Şakası ikonuna basıyoruz.

Açıldı. Şimdi telefonun/ tabletin/bilgisayarın sesini iyice artırın. 


Rehberden bir arkadaşınızı arayın. Kapatın. Sadece Çaldırın. Size dönmesi için aramasını bekleyin :D

Arama bağlantısı kurulurken... O sizi ararken, Telefonunuzdaki Menü tuşuna basın. Böylece Arka planda çalışan Telesekreter Şakası uygulamasını görebilirsiniz. Resimde üstte Telefon 📞 Arama ekranı varken altta Telesekreter Şakası 😂 uygulaması bulunuyor hemen açın.  (sıralama önemli değil değişebilir) Menü tuşu ile geçiş yapmanız kolay olacaktır. Hatta şakayı yapmadan önce arama ekranında iken Şaka uygulamasını öne geriye alma denemeleri yapın :DSESİ KARŞIDAKİNE  İLETMEK :

Şuan Arka planda Telefon açık. Ve şaka uygulaması da önünüzde duruyor istediğiniz tuşla başlayabilirsiniz. Eğlence tamamen sizin Hayal gücünüzün eseri olacak. Resimde görüldüğü gibi, Kulaklıklardan birini mikrofona yakın tutun diğeri kulağınıza takılı olsun. Böylece şakayı siz de duyarsınız. Telefon üzerinde iki mikrofon bulunur biri altta biri üstte bir de kulaklıklar üzerinde mikrofon bulunur. Telefonun çaldığında şaka seslerini duyurmak için Kulaklıklardan birinden faydalanıyoruz.
7 yorum: