Search

10 Ekim 2017 Salı

Telefon Şakası Kredili Sistem Rehberi ( Yayından kaldırıldı)

Hizmetten kaldırılmıştır...
Telefon Şakası Pro Satın alarak tüm modları kullanabilirsiniz....Merhaba, Telefon Şakası uygulaması için bugün... 10.10.2017 
kredi sistemini başlattık. Testler tamamlandı ve artık kullanıma sunuldu.

Kredili sistem ile uygulama içinden tek tek seçtiğiniz Modları ayrı ayrı satın alıp kullanabilirsiniz.  


örneğin Dede ve Kayıp Telefon Modları ile eğlenceli anlar yaşayıp yaşatabilirsiniz.


Dede modunu bir hafta boyunca satın alıp sevdiğiniz arkadaşlarınız hatta ailenizdeki eğlenceli kişilerle test edebilirsiniz.


Kayıp Telefon Modu heyecanlı bir görüşme yaptırdığı için farklı bir çalışma oldu bizim için. Her satırını her sesi heyecanı katlayacak şekilde ele almaya çalıştık.
Dede modu en tatlı modlardan biri oldu çünkü yaşlı tonton dedemizin emekleri ile unutkanlığın verdiği o tatlı halleri bu moda ekledik. Yaşlılar dünün gençleri ve yarın hepimiz yaşlı olacağız. Siz gençleri ve yaşlıları yakınlaştıracak bu mod inanıyoruz sizi çok eğlendirecektir.

Abonelik değildir. Kredi bitince sıfırlanır.Ek ücret ve yenileme söz konusu değildir. Zaten Play Store satın alma penceresi çıkınca abonelik olmadığı açıkça yazıyor. Bir soru üzerine açıkladık! 
Her ürün tam 7 gün 24 saat süre devam eder. 7. günün sonunda krediniz biter. Tüm free özellikleri kullanmaya devam edersiniz.

Dilediğiniz özel modu 1.99₺ Tl karşılığında hemen satın alabilirsiniz.


Pro versiyonu 4.99₺ pahalı bulanlar için bir kolaylık olmasını umarak başlattık.


İlerleyen zamanlarda yeni Mod'lar ekleyeceğiz. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere.TELEFON ŞAKASI PRO 

PRO alınca sınırsız süresiz tüm Mod'lara ve reklamsı özellikleri kullanabilirsiniz. 

Pro Versiyon Videosu

1 yorum:

  1. Bari bir örnek verseydiniz pro versiyonla ilgili bir video 1 2 ses duysaydik. Gercekten almak istiyorum program cok hoşuma gitti dedim gibi pro versiyonu bi duysaydik güzel olurdu

    YanıtlaSil