Search

19 Eylül 2017 Salı

Biz Türkiye'nin Mutluluğunu ve Neşesini Artırıyoruz (minik de olsa:)

Bir uygulama 80 milyonu nasıl mutlu edebilir ki? Edebilir çünkü hayat bir programdır.

Bu yazı hayata bakış açınıza bir katkı sağlamak için yazılmıştır. (en azından denedik diycez)Telefon Şakası uygulamasını 350 bin kadar insan indirdi ve arkadaşlarına şakalar yaptı ve beraber güldüler. Şu an kim bilir kimi șakalıyorsunuz  (durma devam et😃)

Neşeli bir hayat bir insanı mutlu eder. Bir insan yüzündeki gülümsemenin gücü ile girdiği her ortama umut götürür.  Gülümseme umuttur. Sadece biz Dinozor Apps değil Neşeli her uygulama hayatımızı her yeni gün  daha da güzel bir hale getiriyor. O yüzdendir ki neşeli arkadaşlarımızı daha çok severiz. Hayat hep ciddi, orası kesin ama biz robot değiliz. Beynimize çip takılmış gibi bizden her isteneni harfiyen yapacak kadar alçalmadık. Biz özgürüz çünkü insanız. Mutlu olmak için ciddi şeylerden sıyrılmayı başarıp neşeli ve eğlenceli hayata ⛵ yelken açabiliriz.

Bilgisayarlar uygulamalar hepsi bizim mutluluğumuz için onları birbirimize karşı değil birbirimize yaklaşmak için kullanırsak bu etki güzel tepki doğurur.

İçinizdeki saf çocuğu saf tutun, neşeyle yaşayın, umutla yaşayın, sevin, sevilin, gülün ama öyle böyle değil... O kadar çok gulunyki varsa düşmanlarınız bile kahkaha atsın. dostlarınızın gülmekten yanakları ağrısın. Kalbinizdeki ve ruhunuzda ve aklınızdakiler el ele tutuşsun.

😂Hiç yorum yok:

Yorum Gönder