Search

20 Temmuz 2017 Perşembe

Bitmeyen Pil 🔋 icat edilse neler olur?

Yıllar  geçmiş. Yıl 2050... Sokakta bir çocuk koşuyor... Tamam tamam çok Türk filmi koktu 😃 güzel oluyor bir filmin başında bir çocuğun koşması. Bir yazıya daha espri ile başladık. (daha öncesi var mı bilmem😁) 


Pil bitmezse hayat da bitmez. Gece lambalar artık sönmez. Gece ve gündüz artık bir olur. Ve uzaylılar artık bizden kaçamaz ve saklanamaz. Çünkü artık Bitmeyen pil 🔋 icat edildi. 
Düşünsenize uzaya gidiyorsunuz ve enerji derdiniz yok. Hiç Telefon konusuna girmesek de olur. Enerji Her şeydir. 

Her yer artık çok yakın ve daha kolay. Uçmak bile mümkün drone alır sonsuza dek uçarsın. 👻 
Kısaca herkes için hayat daha kolay olacak ve barış hüküm sürecek. (umuyorum) 
Malum dünyanın yaramaz çocukları hep bir mızmız davranıp ama benim... Ama benim... Benim.. Ben... tribindeler hep (trolce bir davranış) 

Eğer savaş çıkmazsa enerjiler birleştirilerek evreni güzelce paylaşabiliriz. Tabi Uzaylı formlar bize kafa dengi olmazsa uzun yıllar barışı savunacağız. Tamam tamam uzay filmine ve SPACE wars a doğru bir yazı olmasın peki 😁

Telefonlardaki uygulamaları sabaha kadar kullanabilirsiniz. Yada akşama kadar. İyice asosyal olup dünyada iken kopabilir ve umurunuzda bile olmayabilir. 

Telefonlar birer bilgisayar gibi iken süper bilgisayar olup kendi siri asistanını satın alabilir her şeyi ona yaptırıp düşünmeyi de bırakabilirsiniz artık. Aman ne kafa yoracam siri sınava gir siri bilgi ve belgelerden güzel ortaya karışık bir film yap. Çabuk renderla bir saate hazır olsun. Bir dakika olsun bir saat nedir ya 2050 yazısı bu 😂

Dinozor Apps 
Şerif 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder