Search

20 Aralık 2016 Salı

FACEBOOK HESAP SİLİCİFACEBOOK SİLME REHBERİ. FACEBOOK HESAP SİLME

Facebook'u hızlıca silin.
Daha kısa yolu yok. Facebook uygulamamızı bile açmanıza gerek yok. Açılan tarayıcı sayfasında kullanıcı adını ve şifreni gir. ve sil. Hepsi bu kadar.
Dilersen hesabını dondur bu da mümkün. Yada silmeden önce facebook bilgilerini telefonuna indir.

Bu uygulama ile şunları  çok kolay yaparsın:

* Facebooku silmek
* Facebooku dondurmak
* Facebooktaki bilgilerini indirmek


Hepsini yapmakdan önce size b ir seçenek daha sunuyoruz. Tüm bu adımları anlamana yardımcı olmak için Detaylı facebook sayfalarını açıp okuyacağın bir bağlantı daha sunuyoruz. Böylece iyice bilgi sahibi olduktan sonra dilersen yukarudaki üç adımı güvenle  uygulayabilirisin.

Yine de uygulama açılır açılmaz bir bilgi ekranı sunacağız. Bu ekranda neden facebooku silmelisin adında minik bir maddeler listesi sunduk. Maddeleri okuyup başlat düğmesine basarak silme işlemlerini tamamlayabilirsin.

Tekrar facebooku açabilirsin ve hesabını yeniden silmek istediğinde biz burada senin için bekliyor olacağız. Bizi Merkette bulmak için  "Delete f" yada Account Deleting Guide for Facebook şeklinde aratman yeter.

Facebooksuz yeni yaşamında sana mutluluklar dileriz. Umarız facebook olsun olmasın hep mutlu olursun. Sevgiler
FACEBOOK HESAP SİLİCİ

5 yorum:

  1. Kullanmadığım facebook sayfalarını nasıl silebilirim..?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu uygulama ile silebilirsiniz. Öncelikle, facebook a girmek için kullandığınız e-posta adresleri bir yere not alın sırayla o e-posta adresleriniz ile tek tek giriş yapıp sonra da silinir. İşlemleri hep aynıdır her bir hesabınız için.

      Sil